0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
AC Milan
۱
۴
Sassuolo
inprogress
۱۵:۰۰
Juventus FC
-
-
SSD Monza 1912
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  England FA Cup
Brighton and Hove Albion
-
-
Liverpool
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Stoke City FC
-
-
Stevenage Borough
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Spain La Liga
Real Valladolid
۰
۰
Valencia CF
inprogress
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Excelsior Rotterdam
-
-
AFC Ajax
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FC Twente
۱
۱
Feyenoord Rotterdam
inprogress
۱۴:۴۵
FC Volendam
-
-
FC Groningen
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
-
-
FC Winterthur
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
  France Ligue 1
OGC Nice
۱
۰
OSC Lille
inprogress
۱۵:۳۰
Clermont
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Racing Club Strasbourg
-
-
FC Toulouse
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
A.J. Auxerre
-
-
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Stade Brestois 29
-
-
Angers SCO
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Qatar Stars League
Al Sadd
-
-
Al Markhiya
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۵
Al Sailiya
-
-
Al-Gharafa
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۵
  Greece Super League
Olympiakos Piraeus FC
-
-
OFI FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۳
۳
Adelaide United FC
Finished
۰۷:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۵
FC Juarez
۱
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Club America
۶
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۶:۳۵
  Belgium First Division A
RSC Anderlecht
۰
۰
Royal Antwerp FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Sport Club do Recife
۱
۰
Retro FC Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Salgueiro
۱
۱
Central SC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۰
۱
Santo Andre
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo SP
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۱۰
  World Friendly International Matches
USA
۰
۰
Colombia
Finished
۰۴:۰۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۰
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
Santos de Guapiles
۰
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۴۵
  Germany 2. Bundesliga
Hamburger SV
۲
۱
TSV Eintracht Braunschweig
inprogress
۱۶:۰۰
FC Nurnberg
۰
۱
FC St. Pauli
inprogress
۱۶:۰۰
Arminia Bielefeld
۰
۲
SV 1916 Sandhausen
inprogress
۱۶:۰۰
  Indonesia Liga 1
Madura FC
۰
۲
Persebaya Surabaya
Finished
۱۲:۳۰
Persija Jakarta
۱
۰
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۲:۰۰
  Turkey Super Lig
Istanbulspor AS
۲
۴
Kayserispor
Finished
۱۴:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۱
۲
Tigre
Finished
۰۱:۴۵
Talleres de Cordoba
۰
۱
Independiente
Finished
۰۱:۴۵
Central Cordoba De Santiago
۰
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Slavia Praha
-
-
FK Jablonec nad Nisou 97
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
-
-
Pardubice
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Mlada Boleslav
-
-
FC Zbrojovka Brno
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong FC
۱
۰
Eastern Sports Club
Finished
۱۲:۰۰
Sham Shui Po FC
۰
۴
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۰
۳
Wofoo Tai Po
Finished
۱۳:۳۰
  South America South American Championship U20
Ecuador U20
۱
۱
Uruguay U20
Finished
۰۳:۰۰
Venezuela U20
۱
۰
Chile U20
Finished
۰۳:۰۰
  Hong Kong 3rd Division
Islands FC
۰
۰
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
Sun Hei SC
۴
۰
Lansbury FC
Finished
۱۱:۰۰
  Colombia Primera A
Atletico Huila
۱
۲
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۱:۵۰
  Brazil Paulista Serie A2
Novorizontino SP
۱
۱
AD São Caetano do Sul
Finished
۰۲:۰۰
CA Linense
۰
۰
Portuguesa Santista SP
Finished
۰۰:۳۰
Monte Azul SP
۰
۰
Velo Clube SP
inprogress
۱۶:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad de Chile
۱
۰
Union Espanola
Finished
۰۰:۳۰
Universidad Catolica
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۳:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Tuen Mun SA
۲
۲
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۲
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۰
۸
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۲
3 Sing FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۳
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
Chelsea SS HK
۱
۱
Wanchai SF
Finished
۰۹:۰۰
Fu Moon
۲
۱
Leaper St Joseph
Finished
۰۹:۰۰
  Turkey 1. Lig
Keciorengucu Ankara
۱
۱
Altay SK Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Yeni Malatyaspor
۱
۰
Eyupspor
inprogress
۱۶:۳۰
Adanaspor FK
۱
۲
Bodrumspor
Finished
۱۴:۰۰
  Honduras Liga Nacional
CD Honduras Progreso
۰
۲
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۴۵
CD Victoria
۲
۲
Motagua
Finished
۰۵:۰۰
Olancho FC
۳
۱
Vida
Finished
۰۴:۳۰
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۰
CD Marathon
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Mexicali FC
۱
۱
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۲:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۳
۲
Sporting Canamy
Finished
۰۱:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۳
۲
Reboceros de La Piedad
Finished
۰۰:۳۰
Lobos ULMX
۲
۱
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
Tritones Vallarta MFC
۳
۰
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۱:۳۰
Escorpiones FC
۰
۴
CF Pachuca 2
Finished
۰۰:۳۰
  Paraguay Primera Division
Guairena FC
۱
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Sportivo Trinidense
۲
۰
Tacuary
Finished
۰۰:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Cesena U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۳:۱۵
Atalanta U19
۲
۴
Lecce U19
Finished
۱۳:۳۰
Hellas Verona U19
۲
۲
Cagliari U19
inprogress
۱۵:۳۰
Fiorentina U19
-
-
Sampdoria U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Hong Kong 1st Division
Hoi King
۳
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۲
۳
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Wong Tai Sin
۰
۳
Citizen AA
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۳
۱
Yuen Long FC
Finished
۱۱:۰۰
North District FC
۱
۳
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۴
۲
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
  Australia A-League Women
Melbourne City FC (W)
۱
۰
Adelaide United (W)
Finished
۱۰:۱۰
Brisbane Roar FC (W)
۳
۳
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Poland Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
-
-
SSA Korona Kolporter Kielce
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Piast Gliwice
۱
۱
Jagiellonia Bialystok SSA
inprogress
۱۵:۰۰
  World Friendly Club Matches
Blooming
۲
۲
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
FK Admira Praha
۲
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۳:۰۰
Balcatta
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۲:۳۰
Tabasalu Charma
۰
۳
Viimsi JK
Finished
۱۱:۴۰
Inglewood United
۲
۱
Perth Glory
Finished
۱۴:۳۰
Degerfors IF
۱
۱
Skovde AIK
inprogress
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۲
۲
FC Fredericia
inprogress
۱۵:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۲
۱
Nomme Kalju II
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko B
۲
۲
SK Kvitkovice
Finished
۱۳:۳۰
Flora Tallinn
۱
۰
Valmieras FK
inprogress
۱۶:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۱
۰
IFK Haninge
inprogress
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۰
۰
PFK Sochi
inprogress
۱۶:۳۰
FK Dinamo Moscow
۰
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie A Women
AS Roma (W)
-
-
Sassuolo (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Brazil Cearense 1
Caucaia
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۳
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۴:۳۰
Diriangen FC
۲
۱
UNAN Managua
Finished
۰۲:۳۰
HYH Export Sebaco FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۰:۳۰
  Turkey League Women
Galatasaray (W)
۴
۲
Amed SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۶
۰
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۰
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Hatayspor (W)
۰
۰
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
۱
۰
Dudullu SK (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial
۱
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۱:۰۰
CSD Municipal
۲
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۰
Achuapa FC
Finished
۰۱:۳۰
Club Xelaju
۳
۰
Iztapa
Finished
۰۵:۳۰
  El Salvador Primera Division
AD Isidro Metapan
۱
۰
CD Chalatenango
Finished
۰۴:۳۰
Santa Tecla FC
۱
۲
CD Aguila
Finished
۰۳:۰۰
  Croatia HNL
NK Osijek
-
-
NK Gorica
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۲
Omonia Nicosia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Ciervos FC
۱
۱
Canoneros Marina
Finished
۰۰:۳۰
Oaxaca II
۱
۰
Huracanes Izcalli
Finished
۰۲:۳۰
Pioneros De Cancun
۰
۱
Mazorqueros
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۰
۵
Capivariano SP
Finished
۰۰:۳۰
Itapirense
۱
۱
Barretos SP
Finished
۰۲:۳۰
Bandeirante EC SP
۰
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۰
۰
Matonense SP
inprogress
۱۶:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Sekhukhune United Reserves
۳
۳
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maritzburg United Reserves
۱
۰
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Cape Town City FC Reserves
۱
۱
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۲
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۳:۳۰
Kaizer Chiefs Reserves
۵
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 3
Inter Bangkok
۰
۱
Siam FC
Finished
۱۲:۰۰
Warship United FC
۱
۱
Saimit Kabin Utd
Finished
۱۲:۰۰
Kanjanapat FC
۲
۱
Pathum Thani University
Finished
۱۲:۰۰
MH Nakhonsi
۱
۰
Mueang Kon D United
Finished
۱۳:۳۰
Nonthaburi United
۱
۳
Thonburi United FC
Finished
۱۳:۳۰
Samut Sakhon City FC
۰
۲
Chamchuri United FC
Finished
۱۴:۳۰
North Bangkok University
۰
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۲:۰۰
Bangkok FC
۳
۱
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۳:۳۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۰
Surin City FC
Finished
۱۴:۳۰
Bankhai United
۲
۲
Chachoengsao FC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Matogrossense
Nova Mutum EC
۱
۱
Sport Sinop
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Leon (W)
۰
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۲:۳۵
  Panama LPF
Tauro F.C.
۲
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
CD Plaza Amador
۳
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۰:۳۰
Herrera FC
۳
۴
Deportivo Universitario
Finished
۰۲:۴۵
  Guatemala Primera Division
Deportivo Marquense
۳
۰
Catarina FC
Finished
۰۵:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Messina
-
-
Catanzaro
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Crotone
-
-
Potenza Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Pescara
-
-
Foggia
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AZ Picerno ASD
-
-
Fidelis Andria 1928
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Viterbese
-
-
Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FC Turris Neapolis 1944
-
-
Giugliano
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Avellino
-
-
Latina Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Spain LaLiga 2
CD Mirandes
۰
۰
Alaves
inprogress
۱۶:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
۰
۱
Smouha
inprogress
۱۶:۱۵
  India I-League
Sreenidi Deccan
۳
۲
Neroca FC
Finished
۱۲:۰۰
Gokulam FC
۱
۰
Kenkre
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Bodrumspor U19
۱
۱
Eyupspor U19
Finished
۱۲:۰۰
  Scotland Premiership
FC Livingston
-
-
Hearts Of Midlothian FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Brazil Paranaense 1
Cianorte PR
۳
۱
Foz do Iguacu
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Alacranes De Durango
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
AD Municipal Liberia
۲
۰
AD Cofutpa
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Coruxo FC U19
۱
۱
Bansander U19
Finished
۱۲:۳۰
Deportivo La Coruna U19
۲
۲
Marina Sport U19
Finished
۱۳:۳۰
Celta de Vigo U19
۴
۰
Arosa U19
inprogress
۱۵:۰۰
  Germany 3.Liga
BV Borussia 09 Dortmund II
۰
۰
SV Wehen Wiesbaden
inprogress
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۰
۲
SV Waldhof 07 Mannheim
inprogress
۱۵:۳۰
  Romania Liga I
Sepsi Sfantu Gheorghe
-
-
FC U Craiova 1948
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Campionii FC Arges
۰
۲
FC Botosani
inprogress
۱۵:۰۰
  Iran 2nd Division
Shahid Oraki Eslamshahr
۱
۱
Sepidrood Rasht
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
FC Hansa Rostock II
۲
۰
1. FC Frankfurt
inprogress
۱۵:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۰
۱
TUS Makkabi
inprogress
۱۶:۰۰
TSG Neustrelitz
۰
۰
MSV Pampow
inprogress
۱۶:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۰
۰
Rostocker FC
inprogress
۱۶:۰۰
  Panama Liga Prom
CA Independiente Reserves
۳
۲
SD Panama Oeste
Finished
۰۲:۳۰
CD Centenario
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
  Spain Primera Federacion Women
Cacereno (W)
۱
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Rayo Valecano (W)
۰
۲
Espanyol (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Osasuna B (W)
۳
۲
CE Europa (W)
Finished
۱۳:۳۰
CF Union Viera (W)
۰
۰
Fundacion Albacete (W)
Finished
۱۴:۳۰
CD Parquesol CF (W)
۱
۰
Viajes Interrias FF (W)
Finished
۱۴:۱۵
Zaragoza CFF (W)
۴
۰
Bizkerre (W)
Finished
۱۴:۳۰
Racing Santander (W)
۲
۰
Sardoma CF (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Ebro
۱
۰
Lleida
Finished
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۲
۰
CE Manresa
Finished
۱۴:۳۰
AE Prat
۲
۱
UD Alzira
Finished
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
۰
۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۴:۳۰
RCD Mallorca B
۰
۱
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۴:۳۰
CF Badalona
۰
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۴:۳۰
Saguntino
۰
۱
SD Formentera
Finished
۱۴:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
A.E. Kifisia F.C.
۳
۰
Episkopi FC
inprogress
۱۶:۱۵
OF Ierapetras
۰
۰
Kalamata
inprogress
۱۶:۱۵
Irodotos
۰
۰
Panachaiki
inprogress
۱۶:۱۵
Proodeftiki FC
۰
۱
GS Apollon Smyrnis
inprogress
۱۶:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Silva SD
۱
۳
CD Choco
Finished
۱۴:۴۵
Viveiro CF
۱
۰
UD Somozas
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Arteixo
۱
۰
Alondras CF
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
CA Huracan Reserves
۰
۱
Defensa y Justicia Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
Tigre Reserves
۰
۲
Estudiantes La Plata Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۰
San Lorenzo Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Alcorcon
۰
۰
Real Balompedica Linense
Finished
۱۴:۳۰
Algeciras CF
۱
۱
CD Badajoz
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba
۰
۲
Celta de Vigo B
Finished
۱۴:۳۰
Linares Deportivo
۳
۰
Talavera
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal Liga Segunda
SCU Torreense
۱
۰
Farense
Finished
۱۴:۳۰
Sporting Covilha
۰
۰
FC Porto B
inprogress
۱۶:۱۵
Vilafranquense
-
-
Moreirense
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
CD Tondela
-
-
Nacional Madeira Funchal
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Kenya League Women
Thika Queens (W)
۴
۱
Vihiga Queens FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Kayole Starlet (W)
۰
۴
Trans Nzoia Falcons (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Bangladesh Championship League
Gopalgonj SC
۱
۰
Fortis FC Academy
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Alagoano
AA Coruripe
۲
۱
Desportiva Alianca Pilarense
Finished
۰۱:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja CF B
۱
۲
Comillas CF
Finished
۱۴:۳۰
Berceo
۱
۳
Atletico Vianes
Finished
۱۴:۳۰
Pena Balmaiso CF
۳
۰
Casalarreina CF
Finished
۱۴:۳۰
Agoncillo
۰
۲
Naxara
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Bursa Yildirim Spor
۳
۳
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۳۰
Cankaya FK
۴
۲
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Bergama Belediyespor
۵
۰
Nigde Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۰
۰
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Malta Premier League
Hamrun Spartans FC
-
-
Sirens FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Balzan
۰
۰
Marsaxlokk
Finished
۱۴:۰۰
Valletta FC
-
-
Floriana FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
SS Cavese
-
-
Puteolana Internapoli
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Molfetta
-
-
ASD Nardo Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
FBC Gravina
-
-
Team Altamura
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Feralpisalo
-
-
Virtus Verona
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Juventus U23
۲
۱
Vicenza
inprogress
۱۵:۰۰
Mantova
-
-
Calcio Lecco
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
AC Renate
-
-
Pro Patria
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Padova
-
-
Pordenone
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Sangiuliano City Nova
-
-
AC Pro Sesto
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Triestina Calcio
-
-
AC Trento
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Novara
-
-
Pro Vercelli
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
F.C. Arzignano Valchiampo
-
-
US Pergolettese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Albinoleffe
-
-
Piacenza Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Kasimpasa Erokspor
۱
۰
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۱
۲
Somaspor
Finished
۱۴:۳۰
Corum Belediyespor
۴
۲
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۰
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۱
۱
Duzcespor
Finished
۱۴:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۰
۲
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Bursaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Sociedad (W)
۴
۰
Sporting de Huelva (W)
Finished
۱۴:۳۰
Atletico Madrid (W)
۱
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Eskisehirspor K
۱
۱
Sile Yildizspor
Finished
۱۴:۳۰
Yomraspor
۰
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Orduspor
۲
۰
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Atletico Baleares
۱
۱
CD La Nucia
Finished
۱۴:۳۰
CD Alcoyano
۰
۰
CD Numancia
Finished
۱۴:۳۰
Castellon
۱
۰
UE Cornella
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B
۳
۰
UD Logrones
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Sporting Gijon B
۵
۱
Aviles Stadium CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
CD Colunga
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۰
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
Condal CF
۰
۰
UC Ceares
Finished
۱۴:۳۰
CD Praviano
۱
۱
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
  Rwanda League Women
AS Kigali (W)
۳
۱
Apaer WFC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Kayonza WFC (W)
۰
۰
Bugesera (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Fatima (W)
۱
۰
Inyemera (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Andorra 1a Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۱
۱
UE Santa Coloma
Finished
۱۳:۳۰
FC Ordino
۰
۲
FC Santa Coloma
inprogress
۱۶:۰۰
  Vietnam Super Cup
Ha Noi
۲
۰
Hai Phong
Finished
۱۳:۳۰
  India Santosh Trophy
Punjab Heroes
۵
۰
Himachal Pradesh
Finished
۱۲:۰۰
Manipur
۵
۱
Jharkhand FA
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Deportiva Venados FC II
۳
۰
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
  Thailand Thai League 2
Rayong FC
۴
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Phrae United
۰
۰
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Suphanburi FC
۱
۳
Chainat FC Hornbill
inprogress
۱۵:۰۰
Ayutthaya United FC
۱
۰
Udon Thani FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Scotland Premier League 2 Women
Montrose LFC (W)
۱
۱
Stirling Uni FC (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Buriram United FC
۲
۰
Chonburi FC
inprogress
۱۵:۰۰
Khon Kaen United
۲
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Lamphun Warrior FC
۱
۱
Ratchaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Police Tero FC
۰
۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Hungary NB I
Mezokovesdi SE
۰
۰
Puskas FC Academy
inprogress
۱۵:۳۰
  England FA Cup Women
Tottenham (W)
۳
۰
London City Lionesses (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Durham (W)
۲
۰
Crystal Palace (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Chelsea (W)
۰
۰
Liverpool (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Manchester City (W)
۰
۰
Sheffield United FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Everton (W)
۰
۰
Birmingham City (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Ipswich Town (W)
-
-
Lewes FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
West Bromwich Albion (W)
-
-
Brighton & Hove Albion (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Wolverhampton (W)
-
-
West Ham United (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Coventry United (W)
-
-
Hashtag United (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Arsenal (W)
-
-
Leeds United LFC (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Hungary NB II
MTK Budapest
-
-
Szentlorinc SE
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pecsi MFC
-
-
Budafoki MTE-Ujbuda
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Gyirmot
۰
۱
Dorogi FC
inprogress
۱۵:۳۰
Haladas
۰
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۱۵:۳۰
Kazincbarcika BSC
۰
۳
Bekescsaba 1912 Elore SE
inprogress
۱۵:۳۰
Soroksar SC
۰
۳
Diosgyor VTK
inprogress
۱۵:۳۰
BFC Siofok
۲
۰
Csakvar TK
inprogress
۱۵:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
-
-
Kozarmisleny SE
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Ajka
-
-
MTE 1904 Mosonmagyarovar
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Arzachena
۰
۰
Real Monterotondo Scalo
inprogress
۱۶:۳۰
Portici 1906
-
-
SS Nola 1925
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Greece Super League Women
FC PAOK Thessaloniki (W)
۰
۰
Kastoria GPO (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Larissa (W)
۰
۰
Aris Thessaloniki (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
AC Forli
-
-
Scandicci
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Torrent CF
۲
۱
CD Acero
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Club Torrellano
۱
۰
Jove Espanol
Finished
۱۴:۳۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
-
-
Northeast United FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
San Vicente (W)
۱
۵
Levante C (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Atletico Pedoma (W)
۲
۰
CD Firgas (W)
inprogress
۱۵:۳۰
CD Atletico Lince (W)
۰
۱
Santa Teresa B (W)
inprogress
۱۴:۳۰
San Ignacio (W)
۲
۱
CDEF Logrono II (W)
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Coruxo CF
۰
۲
Real Aviles CF
Finished
۱۴:۴۵
Real Oviedo II
۲
۰
Gimnastic Torrelavega
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Las Rozas CF
۳
۱
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۳۰
CF Fuenlabrada Promesas
۲
۳
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۴:۰۰
Getafe B
۲
۳
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
Real Aranjuez
۰
۱
CD Canillas
Finished
۱۴:۰۰
Rayo Vallecano B
۰
۰
CD Mostoles
inprogress
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۰
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۴:۳۰
La Union CF
۲
۲
EG El Palmar CF
Finished
۱۳:۳۰
Deportiva Minera
۰
۰
Racing Murcia
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Uhlenhorster SC Paloma
۰
۴
FC Altona 93
Finished
۱۳:۱۵
FC Tuerkiye
۱
۱
Hamm United
inprogress
۱۵:۳۰
Buchholz
۰
۰
Hamburg Eimsbutteler BC
inprogress
۱۶:۳۰
Niendorfer TSV
۰
۰
Curslack-Neuengamme
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Sasel
-
-
TUS Osdorf
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۱
۲
Avance Ezcabarte
Finished
۱۴:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Calamonte
۰
۱
Plasencia
Finished
۱۴:۳۰
CF Trujillo
۱
۱
AD Llerenense
inprogress
۱۵:۰۰
CD Miajadas
۳
۰
At. Pueblonuevo
inprogress
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۱
۰
CP Montehermoso
Finished
۱۴:۳۰
Moralo
۲
۱
Olivenza
Finished
۱۴:۳۰
Jerez CF
۰
۱
SP Villafranca
inprogress
۱۵:۰۰
  Portugal Liga 3, Group B
Academica de Coimbra
۱
۰
Fontinhas
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۲
۱
Marbella FC
Finished
۱۴:۳۰
Maracena
۱
۱
Real Jaen CF
Finished
۱۴:۳۰
FC Malaga City
۱
۱
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۱
۲
Vimenor CF
Finished
۱۴:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Toledo
۱
۰
Villarrubia CF
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
1928 Bucaspor
۲
۰
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۳۰
1461 Trabzonspor
۰
۰
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Sariyer GK
۰
۲
Ankara Demirspor
Finished
۱۴:۳۰
Adiyaman FK
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۰
۱
Kirsehir Belediye Spor
Finished
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۰
۰
Iskenderun
Finished
۱۳:۳۰
Utas Usakspor
۱
۱
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۱
Kocaelispor
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۰
۲
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie B Women
Napoli (W)
۶
۰
Tavagnacco (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Ayamonte CF
۲
۰
Conil CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Gerena
۰
۰
Cordoba B
Finished
۱۴:۳۰
CD Rota
۰
۲
CA Antoniano
Finished
۱۴:۳۰
Coria CF
۰
۳
Puente Genil
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
FC Cartagena II
۲
۱
Sanluqueno
Finished
۱۴:۳۰
Granada B
۲
۰
Cadiz B
Finished
۱۴:۳۰
CD Utera
۱
۲
Juventud Torremolinos CF
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۱
۰
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۴:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Akwa United
-
-
Plateau United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Enyimba
۰
۰
Kwara United
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Citta Di Castello
-
-
Montespaccato
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Ghivizzano Borgoamozzano
-
-
AS Ostia Mare Lidocalcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  South Africa Premier League
Richards Bay FC
-
-
Amazulu FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Chippa United
-
-
Maritzburg United
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Lumezzane
-
-
Sona Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
-
-
Yverdon-Sports
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
  United Arab Emirates Division 1
Al Jazira Hamra
۰
۰
Al Thaid
inprogress
۱۶:۴۰
Baynounah SC
۰
۰
Al Arabi Umm Al Quwain
inprogress
۱۶:۴۰
Masfut
۰
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۶:۴۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Desportivo Ferroviaria
۰
۰
Atletico Itapemirim
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
SV Werder Bremen II
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۰
Veria FC
inprogress
۱۶:۱۵
Niki Volou
۰
۰
Iraklis 1908 FC
inprogress
۱۶:۱۵
Apollon Pontou FC
۰
۰
Larissa FC
inprogress
۱۶:۱۵
Diagoras Rodos
۰
۰
Makedonikos Neapolis
inprogress
۱۶:۱۵
Apollon Larisas
۰
۰
Almopos Arideas
inprogress
۱۶:۱۵
  Rwanda National League
Etincelles FC
۱
۰
Marines FC
inprogress
۱۶:۳۰
Bugesera FC
۰
۰
Gorilla FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie B
Ascoli
۰
۰
Palermo
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Greifswalder FC
۱
۰
Berlin Ankaraspor 07
inprogress
۱۵:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۰
۱
FC Carl Zeiss Jena
inprogress
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Niki Volou U19
۷
۰
Iraklis 1908 FC U19
Finished
۱۳:۳۰
  Kenya Super League
Gusii FC
۲
۲
Silibwet
inprogress
۱۵:۳۰
Naivas FC
۰
۰
Migori Youth
inprogress
۱۵:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۰
San Martin de Mendoza
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۲
۰
Cefor Chaco Giménez
Finished
۰۱:۳۰
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
۱
۰
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۱
۱
Fundacio Esportiva Grama U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Valencia U19
۳
۱
Elche U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Murcia U19
۱
۴
Alboraya U19
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Sants
۰
۲
CF Badalona B
inprogress
۱۵:۰۰
Fundacio Esportiva Grama
۲
۰
CE Europa
Finished
۱۴:۱۵
Pobla de Mafumet CF
۲
۱
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۲
۲
Sant Andreu Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
Vilafranca
۰
۴
Girona FC B
Finished
۱۴:۳۰
UE Castelldefels
۱
۱
CP San Cristobal
Finished
۱۴:۳۰
UE Tona
۰
۰
CF Montanesa
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
CD Mensajero
۱
۲
Marino
inprogress
۱۵:۳۰
Las Palmas B
۱
۰
Union Sur Yaiza
inprogress
۱۵:۳۰
Lanzarote
۰
۱
Tenerife B
inprogress
۱۵:۳۰
UD Gran Tarajal
۰
۰
UD Tamaraceite
inprogress
۱۵:۳۰
  Kenya Premier League
AFC Leopards
۰
۰
Gor Mahia
inprogress
۱۵:۳۰
Bandari FC
۱
۱
Nairobi City Stars
inprogress
۱۵:۳۰
  Brazil Brasiliense
Capital Brasilia CF
۰
۰
FC Samambaia
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Tombense MG
-
-
Atletico Mineiro
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Brazil Goiano 1
Goias EC
-
-
Vila Nova GO
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  South Africa 1st Division
Uthongathi
-
-
Casric Stars FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Pretoria Callies
-
-
Baroka FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Jazira U21
-
-
Dibba Al Fujairah U21
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Al Ittihad Kalba U21
-
-
Al Bataeh U21
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Fuenlabrada U19
-
-
Getafe U19
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
CF Rayo Majadahonda U19
۰
۱
Cultural Leonesa U19
Finished
۱۴:۳۰
  Andorra 2a Divisio
FC Encamp
-
-
CF Atletic America
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Club Esportiu Carroi
۴
۰
UE Engordany B
Finished
۱۴:۳۰
  Zambia Super League
Forest Rangers
۰
۰
Zanaco
inprogress
۱۶:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
VV Gemert
۱
۰
HV & CV Quick
inprogress
۱۶:۳۰
Baronie
۰
۰
Watergraafsmeer
inprogress
۱۶:۳۰
RKVV DEM Beverwijk
۰
۰
Haaksbergse Sport Club 1921
inprogress
۱۶:۳۰
GVV Unitas
۰
۰
SV Oss 20
inprogress
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Vilaverdense (W)
۰
۰
Valadares Gaia FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
CS Maritimo Funchal (W)
۰
۰
SL Benfica (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۰
۴
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
U.D. Melilla
۱
۱
CF Villanovense
Finished
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۱
۰
Cacereno
Finished
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۲
۰
Socuellamos
Finished
۱۴:۳۰
UD Montijo
۱
۱
Guadalajara
Finished
۱۴:۳۰
Leganes B
۲
۱
CD Atletico Paso
Finished
۱۴:۳۰
  Antigua and Barbuda Premier Division
SAP FC
۲
۴
Pigotts Bullets FC
Finished
۰۳:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Blau-Weiss Papenburg
-
-
U.L.M. Wolfsburg
inprogress
۱۶:۳۰
Eintracht Celle
۰
۰
TUS Bersenbruck
inprogress
۱۶:۳۰
  Scotland Premier League Women
Spartans FC (W)
۰
۰
Motherwell (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Partick Thistle (W)
۰
۱
Hibernian (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Glasgow Girls (W)
۰
۰
Aberdeen (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Panionios NFC
۰
۰
APS Patrai
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 5
AO Tympakiou
۰
۰
AO Agia Paraskevi
inprogress
۱۶:۳۰
Thyella Diastavroseos
۰
۰
APO Keratsini
inprogress
۱۶:۳۰
AE Moschatou
۰
۰
Aris Petroupolis
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Derthona FBC
-
-
US Fezzanese
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  France Coupe de France Women
Nantes (W)
۰
۰
Cannes (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Bumamuru
۰
۰
Athletico Olympic
inprogress
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Ahed
۰
۰
Al Ansar Beirut
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Trikala 1963
۰
۰
Vyzas Megaron
inprogress
۱۶:۳۰
Asteras Petriti
۰
۱
Digenis Neochoriou
inprogress
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SF Hamborn 07
-
-
VfB Homberg
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Malta Challenge League
Attard
۰
۰
San Gwann FC
inprogress
۱۶:۳۰
Fgura United FC
۰
۰
Marsaskala
inprogress
۱۶:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
SC Praiense
۰
۱
Esperanca de Lagos
inprogress
۱۵:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Doxa Dramas
۰
۰
Kavala
inprogress
۱۶:۳۰
Thermaikos Thermis
۰
۰
Panthrakikos
inprogress
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras
۰
۰
Nestos Chrisoupolis
inprogress
۱۶:۳۰
Apollon Paralimniou
۰
۰
Posidonas Neas Michanionas
inprogress
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۰
۰
Orfeas Puma Xanthi
inprogress
۱۶:۳۰
  Lebanon Division 2
Al Ahli Nabatieh
۰
۱
Racing Beirut
inprogress
۱۵:۴۵
Sporting Club Beirut
۱
۱
Al Islah Bourg Shamaly
inprogress
۱۵:۴۵
  Cameroon League Women
Amazone FAP (W)
۰
۱
AS Fortuna Mfou (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Egypt Egypt Cup
El Sekka El Hadid SC
۱
۱
FC Masr (ZED)
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۱
Eilenburg
inprogress
۱۵:۳۰
FSV Budissa Bautzen
۱
۰
Ludwigsfelder FC
inprogress
۱۵:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KS Kukesi
۱
۰
KF Tirana
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
CD Vazquez Cultural U19
۰
۱
Malaga U19
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Cuarte CD
۰
۰
UD Barbastro
inprogress
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Dublin City University
۲
۱
Ballymun United
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Eynesil Belediyespor
۲
۱
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
۱
۱
Bayrampasa
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۱
Ofspor
Finished
۱۴:۳۰
Turgutluspor
۱
۳
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Ghana Premier League
Great Olympics
۰
۰
Karela
inprogress
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید